אודות

 

MIOK – מנגישים עבורך רפואה פרטית!

עולם הפרוצדורות הרפואיות עמוס נתונים ומידע – איך יכול אדם שאינו בעל ידע רפואי,

להבין ולשקלל את כלל הנתונים לכדי בחירה אופטימאלית של מרכז רפואי, שיגיש לו את כל השירותים,

הפרוצדורות הרפואיות והליווי המקצועי שהוא מחפש?

התשובה היא אתר MIOK.

 

איך מוצאים את הרופאים שהכי מתאים עבורך?

בישראל מערכת רפואה ציבורית ענפה, המספקת מענה בסיסי לכלל הצרכים הרפואיים של כל אזרח במדינה. אבל מטופלים רבים מגלים, כי מערכת הבריאות הציבורית היא לא תמיד התשובה – והיא לא חייבת להיות, מפני שישנן עוד שלל אלטרנטיבות למטופלים המחפשים רופא או מרכז רפואי מקצועי לכל פרוצדורה. היתרונות של רופאים פרטיים ומרכזים רפואיים פרטיים על פני הרפואה הציבורית הם רבים, הנה כמה מהם:

  • בד"כ אתם לא צריכים לחכות הרבה. בעוד במערכת הרפואה הציבורית ישנן פרוצדורות שעבורן תצטרכו להמתין חודשים רבים, במערכת הרפואה הפרטית תקבלו מענה מהיר, בדרך כלל ממש בתוך ימים ספורים.
  • אתם יכולים לבחור את הצוות המטפל. בעוד במערכת הרפואה הציבורית אתם מגיעים למרכז רפואי ועוברים בתחנות שנקבעו מראש, עם צוות שנקבע מראש – במערכת הפרטית, תוכלו לבחור את הרופא על פי הניסיון הרלוונטי שלו ולדעת שאתם בידיים מקצועיות, מנוסות ואכפתיות
  • אתם מקבלים יחס של לקוח פרטי. כמות פחותה משמעותית של מטופלים במערכות הפרטיות, וסביבה מטופחת ומעודכנת, כולל צוות מקצועי ונרחב, מאפשרים למרכזים פרטיים לספק ליווי מקיף למטופלים, לרווחתם, לנוחותם, ולתהליך ריפוי והחלמה מהיר ויעיל יותר לצד כל אלה, בחלק ניכר של הפרוצדורות הרפואיות תמצאו כיסוי חלקי או מלא של העלויות מטעם ביטוחים פרטיים.

כל המקצוענים מחכים לך בקליק אחד

אתר MIOK מציג בפניכם מאגר מקצועי יחידי מסוגו בארץ, של רופאים ומרכזי טיפול פרטיים בארץ, לביצוע פרוצדורות רפואיות. כאן, תוכלו לקבל בקליק רשימה של רופאים פרטיים מקצועיים, שנבחרו בקפידה, ושמתאימים לביצוע הפרוצדורה שאתם מחפשים. לרשימת הרופאים באתר מצורפות חוות דעת של מטופלים, לבחירה מדויקת ומתאימה עבורכם.

בנוסף, תמצאו באתר שפע מגוון ומקיף של מאמרים אודות הפרוצדורות הרפואיות, כדי שתדעו מה אופי ההליך שאתם מתעתדים לעבור.

כאן מתחילה הדרך שלכם להליך רפואי איכותי ויעיל

אתר MIOK הוא הדרך שלכם לצאת ממעגל המטופלים ברפואה הציבורית, שמרגישים שהם לא מקבלים מענה מקצועי,

מקיף, מהיר וזמין לקראת ביצוע כל פרוצדורה רפואית.

 

זה המקום לבחור מרכז רפואי ורופא מטפל על פי הפרוצדורה שאתם נדרשים לעבור ומאפייני הרופא (כולל המלצות, כאמור), ולקחת שליטה על אופי ההליך הרפואי שלכם. הבחירה ברופא המטפל היא זו שקובעת, אם הפרוצדורה הרפואית שלכם תנוהל במקצועיות ותעבור בהצלחה מלאה. אל תתנו לגורל לבחור עבורכם את הרופא המטפל – בחרו רופא איכותי, מקצועי, זמין וקשוב – והבטיחו לעצמכם את מירב הסיכויים, להליך רפואי שהכי מתאים עבורכם