אודות

MIOK – מנגישים עבורך כל מה שצריך בתחום רפואה פרטית!

עולם הפרוצדורות הרפואיות עמוס נתונים ומידע – מי שאינו בעל ידע רפואי, יתקשה להבין ולשקלל בעצמו את שפע המידע הקיים.
כיוון שהמידע באינטרנט הוא אינסופי ולצד בתי החולים והמרפאות יש לא מעט רופאים שמציעים שירותים במסגרת של קליניקה פרטית
החלטנו להקים את אתר MIOK כדי להקל עליכם לבחור בין הרופאים המומלצים ביותר ואף להקל את הדרך לפנות אליהם!

 

איך תמצאו את הרופאים שהכי מתאימים לכם?

בישראל קיימת מערכת רפואה ציבורית ענפה, המספקת מענה בסיסי לכלל הצרכים הרפואיים של כל אזרח במדינה. אבל מטופלים רבים מגלים, כי מערכת הבריאות הציבורית היא לא תמיד התשובה – והיא לא חייבת להיות, מפני שישנן עוד שלל אלטרנטיבות למטופלים המחפשים רופא או מרכז רפואי מקצועי לכל פרוצדורה.

 

היתרונות של רופאים פרטיים ומרכזים רפואיים פרטיים על פני הרפואה הציבורית:

  • חוסכים לכם זמן! והרבה! בעוד במערכת הרפואה הציבורית ישנן פרוצדורות שעבורן תצטרכו להמתין חודשים רבים, במערכת הרפואה הפרטית תקבלו מענה מהיר, בדרך כלל ממש בתוך ימים ספורים.
  • אתם יכולים לבחור את הצוות המטפל! בעוד במערכת הרפואה הציבורית אתם מגיעים למרכז רפואי ועוברים בתחנות שנקבעו מראש, עם צוות שנקבע מראש – במערכת הפרטית, תוכלו לבחור את הרופא על פי הניסיון הרלוונטי שלו ולדעת שאתם בידיים מקצועיות, מנוסות ואכפתיות
  • אתם מקבלים יחס של לקוח פרטי! כמות פחותה משמעותית של מטופלים במערכות הפרטיות, וסביבה מטופחת ומעודכנת, כולל צוות מקצועי ונרחב, מאפשרים למרכזים פרטיים לספק ליווי מקיף למטופלים, לרווחתם, לנוחותם, ולתהליך ריפוי והחלמה מהיר ויעיל יותר לצד כל אלה, בחלק ניכר של הפרוצדורות הרפואיות תמצאו כיסוי חלקי או מלא של העלויות מטעם ביטוחים פרטיים.
  • אווירה טובה ויחס אישי - בבתי החולים ומרפאות קופות החולים האווירה לא נעימה לעומת מרפאות פרטיות שתמיד נעים להמתין בהן לטיפול, יש תמיד עם מי להתייעץ והיחס הוא אישי ולא מתייחסים אליכם כמספר שממתין בתור, אלא כאדם. גם בטלפון ל אתצטרכו להמתין שעות ולעבור ממחלקה למחלקה - אלא לדבר ישירות עם הרופא.
  • ציוד מקצועי חדשני - המרפאות הייעודיות מאובזרות בדרך כלל בציוד החדשני ביותר ואף עושות שימוש במכשירים שעוד לא הגיעו לבתי החולים. הרופאים עוברים השתלמויות שמאפשרות להם לתת את המענה החדשני ביותר עבור טיפולים שונים
  • זה לא כזה יקר! אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, תוכלו לקהל החזרים עבור רוב הניתוחים והפרוצדורות שקיימות בשוק הפרטי - רק תבררו! ברוב הפעמים אנחנו הולכים ישר לבית החולים או לרופא רופת החולים מתוך הרגל - אבל גם הרפואה הפרטית זמינה לנו ולא במחיר הרבה יותר גבוה...

 

כל המקצוענים מחכים לך בקליק אחד

אתר MIOK מציג בפניכם מאגר מקצועי יחידי מסוגו בארץ, של רופאים ומרכזי טיפול פרטיים בארץ, לביצוע פרוצדורות רפואיות. כאן, תוכלו לקבל בקליק רשימה של רופאים פרטיים מקצועיים, שנבחרו בקפידה, ושמתאימים לביצוע הפרוצדורה שאתם מחפשים. לרשימת הרופאים באתר מצורפות חוות דעת של מטופלים, לבחירה מדויקת ומתאימה עבורכם.

בנוסף, תמצאו באתר שפע מגוון ומקיף של מאמרים אודות הפרוצדורות הרפואיות, כדי שתדעו מה אופי ההליך שאתם מתעתדים לעבור. כאן מתחילה הדרך שלכם להליך רפואי איכותי ויעיל!

אתר MIOK הוא הדרך שלכם לצאת ממעגל המטופלים ברפואה הציבורית, שמרגישים שהם לא מקבלים מענה מקצועי, מקיף, מהיר וזמין לקראת ביצוע כל פרוצדורה רפואית.

אל תתנו לגורל לבחור עבורכם את הרופא המטפל – בחרו רופא איכותי, מקצועי, זמין וקשוב – והבטיחו לעצמכם את מירב הסיכויים, להליך רפואי שהכי מתאים עבורכם