אודות

מי אנחנו?

אתר MIOK עלה לאוויר בשנת 2020 ע"י חברת יזמות הנקראת אי.4.בי, חברה בעלת ניסיון של מעל 20 שנה בחיבור בין גולשים לעסקים ועם רקע רב בעולם הרפואי.

מטרתנו לאפשר למטופלים גישה ישירה לרפואה הפרטית.

האתר מתוחזק על ידי אנשי תוכן מקצועיים בעלי רקע אקדמי מעולם המדע והביולוגיה ותוכנו מתבסס על מידע רפואי מהארץ ומחו"ל.

אצלנו תמצאו מאות מאמרים וכתבות על פרוצדורות רפואיות, המלצות מרופאים ומטפלים, חוות דעת של מטופלים ושלל טיפים שיקלו עליכם בהתמצאות בעולם הרפואה ומגוון מושגיו.

מדוע הקמנו את MIOK?

שמעתם על ד"ר גוגל? כיום ניתן למצוא באינטרנט כמעט כל מידע אפשרי אבל עומס המידע הרפואי עלול לבלבל, להקשות על הבחירה הנכונה ולעתים לגרום לנזק.

אנחנו כאן כדי לעשות סדר ולעזור לכם לבחור נכון.

באמצעות אתר MIOK מצאנו את הדרך להנגיש את המידע העדכני והרלוונטי ביותר עבורכם בהתאם לבדיקות והטיפולים להם אתם זקוקים,

ולאפשר לכם בקלות רבה להגיע למידע הרפואי, לרופא או למרכז הרפואי שהכי מתאים לצרכיכם.

ראינו כי רוב האנשים פונים למערכת הרפואה הציבורית כברירת מחדל ולעתים פשוט לא יודעים שהרפואה הפרטית יכולה לתת את הפתרון הנכון ביותר עבורם.

רבים מאיתנו משלמים על ביטוח רפואי פרטי כל חודש לאורך שנים רבות אך כאשר יש לנו צורך בבדיקה או פרוצדורה רפואית אנחנו פונים למערכת הרפואה הציבורית כברירת מחדל, מבלי לדעת שיש לנו כיסוי דרך הביטוח הפרטי ומבלי להנות מהיתרונות הברורים שמעניקה הרפואה הפרטית.

היתרונות של רופאים פרטיים ומרכזים רפואיים פרטיים על פני הרפואה הציבורית:

1. חוסכים לכם זמן! והרבה! בעוד במערכת הרפואה הציבורית ישנן פרוצדורות שעבורן תצטרכו להמתין חודשים רבים, במערכת הרפואה הפרטית תקבלו מענה מיידי ותאום תור מהיר, בדרך כלל ממש בתוך ימים ספורים.

2. אתם יכולים לבחור את הצוות המטפל! בעוד במערכת הרפואה הציבורית אתם מגיעים למרכז רפואי ועוברים בתחנות שנקבעו מראש, עם צוות שנקבע מראש – במערכת הפרטית, תוכלו לבחור את הרופא על פי הניסיון הרלוונטי שלו ולדעת שאתם בידיים מקצועיות, מנוסות ואכפתיות.

3. אתם מקבלים יחס של לקוח פרטי! כמות פחותה משמעותית של מטופלים במערכות הפרטיות, וסביבה מטופחת ומעודכנת, כולל צוות מקצועי ונרחב, מאפשרים למרכזים פרטיים לספק ליווי מקיף למטופלים, לרווחתם, לנוחותם, ולתהליך ריפוי והחלמה מהיר ויעיל יותר לצד כל אלה, בחלק ניכר של הפרוצדורות הרפואיות תמצאו כיסוי חלקי או מלא של העלויות מטעם ביטוחים פרטיים.

4. אווירה טובה ויחס אישי - בבתי החולים ומרפאות קופות החולים האווירה לא נעימה לעומת מרפאות פרטיות שתמיד נעים להמתין בהן לטיפול, יש תמיד עם מי להתייעץ והיחס הוא אישי ולא מתייחסים אליכם כמספר שממתין בתור, אלא כאדם. גם בטלפון לא תצטרכו להמתין שעות ולעבור ממחלקה למחלקה - אלא לדבר ישירות עם הרופא.

5. ציוד מקצועי חדשני - המרפאות הייעודיות מאובזרות בדרך כלל בציוד החדשני ביותר ואף עושות שימוש במכשירים שעוד לא הגיעו לבתי החולים. הרופאים עוברים השתלמויות שמאפשרות להם לתת את המענה החדשני ביותר עבור טיפולים שונים.

6. זה לא כזה יקר! אם יש לכם ביטוח בריאות פרטי, תוכלו לקהל החזרים עבור רוב הניתוחים והפרוצדורות שקיימות בשוק הפרטי - רק תבררו! ברוב הפעמים אנחנו הולכים ישר לבית החולים או לרופא רופת החולים מתוך הרגל - אבל גם הרפואה הפרטית זמינה לנו ולא במחיר הרבה יותר גבוה...

איך תוכלו להעזר בנו?

אתר MIOK מציג בפניכם מאגר מקצועי יחיד מסוגו בארץ של רופאים ומרכזי טיפול פרטיים, לביצוע פרוצדורות ובדיקות רפואיות. כאן, תוכלו לקבל בקליק רשימה של רופאים פרטיים מקצועיים שנבחרו בקפידה ומתאימים לביצוע הפרוצדורה שאתם מחפשים.

לרשימת הרופאים באתר מצורפות חוות דעת של מטופלים, לבחירה מדויקת ומתאימה עבורכם.

בנוסף, תמצאו באתר שפע מאמרים ומידע רפואי שיעזרו לכם לדעת בדיוק למה לצפות אם אתם לקראת פרוצדורה או בדיקה רפואית.

כאן מתחילה הדרך שלכם להליך רפואי איכותי ויעיל!

מה תמצאו באתר MIOK?

  • טיפולים וניתוחים פופולאריים
  • מידע רפואי כללי, חדשות וחידושים ברפואה
  • מרכזים רפואיים ומרפאות פרטיות
  • רופאים פרטיים מומלצים
  • טיפים ועצות מתחום הרפואה
  • המלצות של רופאים
  • המלצות של מטופלים
  • ועוד

מי עומד מאחורי האתר?

 

                                          

מנכ"ל - עידן חיוורוני                     

 

מעבר לצוות המוכשר שלנו המורכב מאנשי תוכן ואינטרנט אנו גאים להיעזר באנשי רפואה מכובדים, הכל במטרה לשמור על הרמה הגבוהה אותה אנו מבטיחים לכם הגולשים באתר.

אמינות התוכן שלנו:

תוכן הוא ללא ספק הפרמטר החשוב ביותר לנו, מדובר במידע רפואי שרבים מסתמכים עליו לפני שלוקחים החלטה אם לעבור פרוצדורה או בדיקה רפואית.

זו חשיבות עליונה במעלתה ולכן אנו שמים דגש מיוחד על איכותו המקצועית של התוכן וטיב המקורות.

אנחנו תמיד עם אצבע על הדופק, כל הפרוצדורות באתר עוברות עדכונים שוטפים ובדיקות מקיפות

ואנו מתחייבים לשמור על מידע רפואי איכותי ונקי, ללא פרסומות מיותרות וללא הטיות כלשהן.

איך יוצרים איתנו קשר?

נשמח לשמוע מכם! אם אתם מעוניינים לתרום לנו מהידע שלכם, לשאול שאלות או להציע שיתופי פעולה, אנא פנו למייל הזה: [email protected].

כתובת: ההגנה 17, אור יהודה.

 

שיתופי פעולה שלנו עם גופים מובילים: