אודות מיוק

האינטרנט מאפשר כיום לקבל את כל המידע הרלוונטי לפני שניגשים לביצוע של פרוצדורה רפואית כלשהי, אבל עומס המידע הרפואי עלול לבלבל ולהקשות על הבחירה הנכונה. בנוסף, לרבים מאיתנו יש כיום ביטוח רפואי פרטי, אבל לא לכולנו יש מספיק מידע על טיפולים ובדיקות פרטיות שאנחנו יכולים לקבל עבורן החזר כספי ובכך להקל עלינו ואפילו להציל חיים!

זו הסיבה לכך שהקמנו את אתר MIOK - כדי לעזור לכם בבחירה בין הרופאים המומלצים ביותר, לאפשר לכם לפנות אליהם בקלות ובמהירות ולהבין שרפואה פרטית היא העתיד שלנו. בישראל קיימת מערכת רפואה ציבורית ענפה, המספקת מענה בסיסי לכלל הצרכים הרפואיים של כל אזרח במדינה. אבל מטופלים רבים מגלים, כי מערכת הבריאות הציבורית היא לא תמיד התשובה – והיא לא חייבת להיות, מפני שישנן עוד אלטרנטיבות למטופלים המחפשים רופא או מרכז רפואי מקצועי לכל פרוצדורה.

אתר MIOK מציג בפניכם מאגר מקצועי יחידי מסוגו בארץ, של רופאים ומרכזי טיפול פרטיים בארץ, לביצוע פרוצדורות רפואיות. כאן, תוכלו לקבל בקליק רשימה של רופאים פרטיים מקצועיים, שנבחרו בקפידה, ושמתאימים לביצוע הפרוצדורה שאתם מחפשים. לרשימת הרופאים באתר מצורפות חוות דעת של מטופלים, לבחירה מדויקת ומתאימה עבורכם.

בנוסף, תמצאו באתר שפע מגוון ומקיף של מאמרים אודות הפרוצדורות הרפואיות, כדי שתדעו מה אופי ההליך שאתם מתעתדים לעבור. כאן מתחילה הדרך שלכם להליך רפואי איכותי ויעיל!

About image

זה לא רק אתם...כולם שואלים

איך נכתב התוכן?
התוכן בMIOK נכתב על ידי אנשי מקצוע שמשלבים בין תוכן לרפואה. חלקו נכתב על ידי סטודנטים לרפואה, חלקו נכתב על ידי כתבים מעולם הבריאות. התוכן לא נכתב על ידי רופאים – אבל רוב התכנים עוברים בדיקה של רופא. לצערנו, רוב הרופאים לא יודעים לכתוב בצורה שתהיה נגישה וקריאה לקוראים בלי ידע רפואי (ותאמינו לנו שניסינו לא מעט). אנחנו משתדלים לכתוב בצורה ברורה ונגישה מצד אחד, מצד שני אנחנו נמצאים בחזית הטכנולוגיה וצוות התוכן שלנו קורא את המגזינים הרפואיים המובילים בעולם ומביא לכם את החידושים והמחקרים המתקדמים ביותר בכל עולמות התוכן עליהם אנחנו כותבים.
האם אפשר לסמוך על התוכן שלכם?
שאלה טובה. ככלל אצבע שנכון לכל האתרים הרפואיים בארץ ובעולם – התוכן שנכתב בהם, צריך להילקח כחלק מלימוד שלם של בעיה / נושא רפואי. התוכן בהחלט נכון, נבדק, תקף רפואית ולעיתים אף מעודכן מידע שנמצא אצל רופאים מסוימים – אבל בסופו של דבר הוא רק תוכן רקע והכנה לידע ולמידע שתקבלו מהרופאים המטפלים שלכם. אל תסתמכו על תוכן רפואי שנמצא באינטרנט באופן בלעדי, קחו אותו, לימדו אותו ובסופו של דבר הוא נועד להפוך אתכם למטופלים חכמים ומתעניינים יותר.
איך נבחרים הרופאים שמוצגים באתר?
אחת המטרות שראינו לנגד עינינו בשילוב הרופאים באתר היא לשלב רופאים שמומחים בבעיה הרלוונטית שעליה אנחנו כותבים. כלומר לא להציג רופאים רק בתחום ההתמחות שלהם (אורטופדיה או אף אוזן גרון) – אלא אם יש פרוצדורה או בדיקה מסוימת שבה הרופא הוא מומחה – שם הוא יופיע. היום, כשעולם הרפואה כל כך רחב, יש התמחויות לא מוגדרות/רישמיות בתוך עולם הרפואה ולעיתים רופא עוסק בעיקר בביצוע פרוצדורות מסוימות – והן אלו שבהן הוא המנוסה ביותר. בנוסף – מדובר על רופאים שיש להם פרקטיקה פרטית (יכולה להיות משולבת עם ציבורית). חלק מהמודל העסקי של האתר הוא לגבות כסף מרופאים עבור ההופעה שלהם באתר, אך לעולם לא יבוא על חשבון העיקרון שפירטנו עליו קודם – הרופא צריך להיות מנוסה בפרוצדורה/בדיקה בה הוא יפורסם.
מי עומד מאחורי החברה?
מאחורי החברה עומדת חברת מיוק – מידע רפואי בע"מ. צוות החברה מנוסה מאוד בעולם האינטרנט והרפואה. החברה בנויה מצוות פיתוח, מוצר, מחלקה מסחרית וכמובן מחלקת תוכן עשירה גם בצוות עובדי החברה וגם צוות כותבים חיצוני מוצלח ואיכותי.

האנשים מאחורי מיוק

הצוות שלנו כבר עוסק מעל ל12 שנים בעולם הרפואה באינטרנט – אנחנו יודעים מה המטופלים צריכים, מה הרופאים צריכים וניסינו באתר הזה לשלב ביניהם. מדובר על צוות איכותי שמטרתו בסופו של דבר להביא לכם את המוצר הטוב ביותר.

יזם אינטרנט מנוסה. ממקימי אתר IMED שהפך לאינפומד. מומחה בתחום של קידום אתרים, תוכן ומוצרי B2C באינטרנט. האתרים שהקים שימשו ומשמשים מיליוני אנשים בשנה.

Linkedin Icon

נמרוד רייזנר

יזם ומנכ"ל

מנהל הטכנולוגיות של החברה. ממקימי FINBOT וטכנולוג מומחה בהקמה של פלטפורמות אינטרנטיות גם בעולם הB2B וגם בעולם הB2C.

Linkedin Icon

אסף מזוז

מנהל טכנולוגיות

סטודנט לרפואה שנה שישית, איש תוכן מנוסה בפרוייקטים רבים בעולם הרפואה - אחראי על רוב התכנים באתר

Linkedin Icon

יהונתן ניסן

כותב תוכן

איפה אפשר למצוא אותנו

Worker Image
שלחו לנו הודעה
Facebook Image
הפייסבוק שלנו

כתובת: מיוק - מידע על רפואה פרטית בע"מ. ההגנה 17, אור יהודה

את/ה רופא/ה מומחה בתחומך?

בואו להיות חלק מצוות הרופאים המומחים שלנו והחשפו לקהל נרחב של מטופלים חדשים כל יום

  • הגיעו לקהל רחב של מטופלים שמחפשים רופא מומחה
  • חזקו את הנוכחות הוירטואלית והמוניטין שלכם עם ביקורות מוכחות
  • מלאו חלונות בדקה ה90 ביומן שלכם
הצטרפו אלינו