מודי ג'וברין

ד"ר מודי ג'וברין

רפואת שיניים
17 שנות נסיון
( 0 חוות דעת)
הצגת טלפון

אודות ד"ר מודי ג'וברין

ד"ר מודי ג'ברין הינו דוקטור לרפואת שיניים (DMD) מאז שנת 2005, בעל מרפאת מומחים לרפואת שיניים בירושלים. במרפאתו של ד"ר ג'ברין ניתן מענה לקשת רחבה של טיפולי שיניים על ידי מומחים מובילים בתחומם, בדגש על שירות אישי ומקצועיות גבוהה.

במרפאה ניתן לעשות טיפולים משמרים, שיקום הפה, שתלים דנטאליים והשתלת שיניים ביום אחד, כאשר טיפולי כירורגיית פה ולסת נעשים על ידי כירורג בכיר מהמרכז הרפואי הדסה עין כרם. במרפאתו של ד"ר ג'ברין נעשים גם מגוון טיפולי אסתטיקה דנטאלית לעיצוב החיוך המושלם, ביניהם ציפויי חרסינה, הלבנות שיניים ועוד. בנוסף, במרפאה נעשים טיפולי שיניים לילדים על ידי רופאת שיניים לילדים בכירה מהמרכז הרפואי הדסה עין כרם, היודעת ליצור עם הילד קשרי אמון וחוויה טובה. מלבד זאת, במרפאה ניתן לעבור טיפולים אסתטיים להצערת וחידוש עור הפנים, לרבות הזרקות של חומצה היאלורונית ועיבוי שפתיים על ידי רופאים מורשים ומוסמכים.

כאמור, במרפאתו של ד"ר ג'ברין מושם דגש על רפואת שיניים מתקדמת ואישית, כאשר הצוות מכיר היטב כל מטופל ונותן מענה לצרכיו הייחודיים. לרשות המטופלים עומדת קליניקה מרווחת, נעימה ומעוצבת, ובחדרי הטיפולים מצוי מכשור חדשני והחומרים הטובים בעולם. המרפאה שוכנת בקניון לב תלפיות בירושלים במיקום נוח ועם שפע של חנייה לבאי הקניון.

מילה מד"ר מודי ג'וברין

  התמחות
  • רפואת שיניים
  השכלה
  שפות
  • עברית, אנגלית, ערבית
 

פרוצדורות וטיפולים שנעשים בקליניקה

ביטוחים ומרפאות


  • קליניקה פרטית - ד"ר מודי ג'ברין קניון לב תלפיות, רחוב האומן 17, ירושלים.