שאלות נפוצות

לא יודעים כיצד תוכלו לקבל את כל המידע ולהשתמש בו לבחירת רופא או מרכז רפואיים מצויינים באתר MIOK?

ריכזנו לפניכם את כל השאלות שיסייעו לכם להבין, כיצד ניתן להשתמש באתר ובמידע הרב שיש בו, בצורה היעילה ביותר.

 

למי מיועד אתר MIOK?

אתר MIOK מרכז מידע בנוגע לפרוצדורות רפואיות, אנשי מקצוע ומרכזים רפואיים המספקים שירותים בתחומים שונים בארץ, כולל מידע רפואי, אלטרנטיבות ועלויות. האתר מיועד למטופלים שנדרשים לעבור פרוצדורה רפואית, ומטרתו גם לספק מידע אודות כל הליך – וגם להפנות כל מטופל לרשימה מקצועית של רופאים ומרכזים רפואיים, כולל המלצות ממטופלים אובייקטיביים, על מנת להבטיח שכל מטופל בישראל יוכל לבחור מרכז רפואי לביצוע ההליך שהוא נדרש לעבור, בצורה הטובה ביותר עבורו.

 

יש המון מידע ברשת – למה צריך את אתר MIOK?

אתר MIOK קובע סטנדרטים חדשים בנוף אתרי האינטרנט המקצועיים בישראל, בתחום הפרוצדורות וההליכים הרפואיים. באתר תמצאו לא רק את כל האינפורמציה שתסייע לכם לקבל החלטה – אלא גם חוויית משתמש ייחודית בהקשר של מידע אודות רופאים ואנשי מקצוע, דירוגים של מטופלים וחוות דעת.


איך אדע לפי האתר איזה רופא מתאים לי?

ישנן פרוצדורות רפואיות המחייבות רופאים שיש להם ניסיון ספציפי בפרוצדורות דומות שנערכו בטכניקה שמתאימה לכם. ישנן פרוצדורות רפואיות בהן חשוב שתוכלו להרגיש כי יש לכם שפה משותפת עם הרופא שבחרתם (או במילים אחרות, יחסי האנוש של הרופא הם חשובים במיוחד). המידע המקצועי וחוות הדעת של מטופלים שתמצאו באתר MIOK, יסייעו לכם לגבש רשימה ראשונית של אנשי רפואה מעולים, ולבחון אותם הלאה. אין ספק שלפחות בחלק מהפרוצדורות, התרשמות אישית מהצוות הרפואי ומהמרכז ישחקו גם הם תפקיד חשוב.

 

האם הרופאים המופיעים באתר עברו סינון או בדיקות על ידי צוות האתר?

בהחלט. כל הרופאים המופיעים באתר MIOK עברו תהליך סינון ראשוני, במהלכו נבדקו הניסיון הרפואי שלהם ותחומי התמחותם. רופאים שמקבלים חוות דעת טובות מדורגים במקום גבוה יותר מכאלה שמדורגים פחות. כך, המערכת מציגה בפניכם אפשרויות שיתאימו לכם יותר בראש הרשימה.

 

מי יכול להשאיר ציונים או חוות דעת על רופאים באתר?

משתמשים רשומים יכולים להשאיר חוות דעת על רופאים באתר, לאחר שהם מעידים כי ביצעו פרוצדורה רפואית אצל אותם רופאים. כל חוות דעת נבדקת ובמידת הצורך רופאים ואנשי מקצוע מוזמנים להגיב עליה.

 

איך אפשר ליצור קשר עם רופא או מרכז רפואי שמתאים לי?

אתר MIOK מספק את כלל הפרטים הנדרשים ליצירת קשר עם כל מרכז רפואי המופיע בו. אם בחרתם רופא או מרכז רפואי לביצוע פרוצדורה מתוך האתר – לחיצה על שם הרופא תוביל לעמוד האודות שלו, בעמוד זה יופיעו כל הפרטים הרלוונטיים ליצירת קשר וזימון תור.

 

האם יש צורך להירשם לאתר על מנת לקבל מידע?

אתר MIOK מיישם חוויית משתמש פשוטה וגבוהה, ועל כן, אין צורך בהרשמה או בתשלום על מנת ליהנות ולעשות שימוש חשוב בכל המידע המופיע באתר. משתמשים רשומים יכולים להשאיר המלצות על רופאים ואנשי מקצוע, דבר שמשתמשים שאינם רשומים אינם יכולים לעשות.

 

האם קבלת המידע אודות רופאים ומרכזים רפואיים כרוכה בתשלום?

לא, כל המידע באתר MIOK עומד לשירותכם, מעודכן ונרחב, ללא תשלום.