אנה  בלכר

ד"ר אנה בלכר

גניקולוגיה
15 שנות נסיון
( 0 חוות דעת)
הצגת טלפון

אודות ד"ר אנה בלכר

דר' בלכר הינה רופאה בכירה במחלקה לגינקולוגיה אונקולוגית ואחראית מרפאת צוואר הרחם בבית חולים שיבא תל השומר

ד"ר בלכר סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטת ת"א במסגרת עתודה רפואית. אם סיום העתודה המשיכה ל 8 שנות שירות בצה"ל בתפקידים קליניים שונים ותפקידי מקרפ"ר בכירים.

במהלך שירותה הצבאי התחילה דר' בלכר התמחות ברפואת נשים בבית חולים הילל יפה שבחדרה ולאחר שיחרורה סיימה את ההתמחות בהצטיינות והחלה לעבוד בתור רופאה בכירה במחלקה לגניקולוגיה אונקולוגית בבית חולים שיבא תל השומר.

ביצעה התמחות קלינית בת שנתיים בגניקולוגיה אונקולוגית מטעם University of Toronto עם הסמכה של Royal College of Surgeons of Canada, במהלכה התמקצעה בטפול וצברה נסיון רב בטיפול כירורגי ואונקולוגי בכלל המחלות של מערכת הרוויה הנשית כולל סרטן רירית הרחם, סרקומות של הרחם, סרטן שחלות, סרטן הוולבה (פות או עריה), מחלות טרום ממאירות של צוואר הרחם  וסרטן צוואר הרחם ומחלת טרופובלאסט ממארת.

במהלך עבודתה צברה דר' בלכר נסיון עשיר בכירורגיה גניקולוגית וכירורגיה אונקולוגית מתקדמת הן בגישה פתוחה והן גישה לפרוסקופית ורובוטית, לרבות כריתת ציסטות שחלתיות, כריתת שחלות, כריתת רחם פשוטה ורדיקאלית, דיסקצית בלוטות לימפה, כריתת וולבה (עריה) רדיקאלית, קוניזציות של צוואר הרחם וניתוחים משמרי פריון בנשים צעירות עם סרטן צוואר הרחם כולל כריתת צוואר רדיקאלית וטראנספוזיציה  (הסטה) של שחלות לשימור פריון. 

 

מילה מד"ר אנה בלכר

  התמחות
  • גניקולוגיה
  השכלה
  • אוניברסיטת ת
  שפות
  • עברית, אנגלית, רוסית
 

פרוצדורות וטיפולים שנעשים בקליניקה

ביטוחים ומרפאות


  • בית המומחים הברזל 9 א, תל אביב יפו